Creative Ajans Hizmetleri

Creative Ajanslar interaktif ajansların verdiği hizmetler haricinde; marka danışmanlığı yapar, marka danışmanlığı firmanın ihtiyacı olan analiz ve hedef kitle doğrultusundaki tüm fikir ve tasarımların bütünüdür.

Creative Web Tasarım Hizmeti; Kurumsal veya herhangi bir markanın interaktif ortamda tanıtılması ve ihtiyacı olan web yazılımların üretilmesidir.

Web Tasarım Seo Hizmeti ve İnteraktif Reklam; marka için oluşturulan web tasarım projesinin internet ortamında tanıtılması ve duyurulması çalışmalarının tümüdür. Bu çalışmaların başında, arama motoru optimizasyonu seo, ve adwords reklam çalışması geliyor. Diğer taraftan sosyal medya, viral reklam vb. diğer reklam fikirlerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesi de creative ajansların görevidir.

Yalnız Creative ajansla çalışıyorsanız göz ardı edemeyeceğiniz tek altın kural; Creative Ajans hiçbir zaman ürün satmaz

Sizce de uzun bir sürece yayılabilen fikirlerin fiyatı tartışılır mı? Bence paha biçilemez…Şöyle düşünelim;

Bütçe neyse iş de odur mantığıyla bir yol izlenir, fikir aşamasına geçilir. Sonuçta 5.000,00 TL tutarındaki bir işe ayrılan emekle 100.000,00 TL tutarındaki bir işe ayrılan emek tartışmasız farklıdır. Ortaya koyulan emek arttıkça üretilen fikrin kalitesi de artar. O nedenle Creative Ajansla pazarlık etmeden önce tekrar düşünün demekten geri alamıyorum kendimi.

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır…

Kreatif ajans ürünleri fikir ve temaya dayalı ürünlerdir.Verilen ürünün içeriğinden çok yapılacak etki daha önemlidir. Kreatif ajanslar alternatifsiz çalışırlar, yani kreatif ajansın yaptığı işi başka bir ajansa yaptıramazsınız.

Markaları interaktif dünyada müşterileri ile buluşturan ve beraber vakit geçirmelerini sağlayan creative ajans.

Creative ajanslar interactive ajansların verdiği hizmetler haricinde; marka danışmanlığı yapar, Marka danışmanlığı firmanın ihtiyacı olan analiz ve hedef kitle doğrultusundaki tüm fikir ve tasarımların bütünüdür.

Yani, creative ajanslar sadece küçük fotoğraf çekimleri ve katalog ya da internet sitesi hazırlığı gibi işler yapabilecekleri gibi, daha büyük çaplı olarak da Pazar araştırmasından başlayarak, stratejik tasarım, kreatif slogan üretimi, teknik görsellerin hazırlanması, daha sonra tüm bunların imalatı, yayılması, kontrol edilmesi ve en son olarak da ortaya çıkan sonuçların raporlanmasından sorumludurlar.

Creative Ajans firmalarının iyi olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Creative Ajans firmaları günümüz tenolojisi ve tasarımı ile mutlaka marka yönetimi konusunda size stratejiler sunmalıdır. Yaptıkları projeler ile markaları geniş kitlelere ulaştırmalı sizlere analiz ve seçim tercihleri konusunda detaylı hizmetler verebilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir